Radyo TimeRadyo Time

Taş Çavuşoğlu’na yanıt verdi

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile Alanya Metal İşleri Odası Başkanı Kerim Taş arasındaki forma polemiği bugün de devam etti. Çavuşoğlu’nun ‘Üzerinde sahte forma vardı. Rezil ettim’ dediği Kerim Taş’ın da ‘Formam sahte de olsa Alanyaspor ile gurur duyuyorum’dediği belirtildi.
Bu haber 102 kere okunmuş.22 Şubat 2018, Perşembe - 13:25

 Dün Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun, Kerim Taş'a yönelik sert eleştirilerine Kerim Taş'tan yanıt gecikmedi.

 Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, dün Alanyaspor Store’da yapılan bir etkinliğe katılarak bir takım açıklamalarda bulunmuştu. Kulübü haksız yere eleştirenleri hedef alan Başkan Çavuşoğlu, Alanya Metal İşleri Odası Başkanı Kerim Taş'a sert sözlerle yüklenmişti. 

 Bu sözler üzerine Alanya Metal İşleri Odası Başkanı Kerim Taş, sosyal medyadan bir açıklama yaparak, "Arkadaşlar üzerimdeki forma orijinal olmayabilir, fakat 1.500 kişinin katıldığı şenlikte sadece benim üzerimde forma var. Teşekkür edileceğim yerde forma sahte diye rezil edilmişim. Giydiğim bu formayı giydiğim hiçbir yerde ne utandım ne de rezil oldum. Gururla giydim ve giymeye devam edeceğim" diye konuştu.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki