Radyo TimeRadyo Time

Tavşandamı Devlet Bahçeli Yaşam Alanı Yoluna sıcak asfalt yapılıyor

Alanya Belediyesi şehrin her noktasında sürdürdüğü sıcak asfalt çalışmalarına Tavşandamı Devlet Bahçeli Yaşam Alanı Yolu’nda devam ediyor. Daha önce genişletme çalışması yapılan Tavşandamı yolunda hafta sonu başlatılan sıcak asfalt çalışmasının bugün tamamlanması planlanıyor.
Bu haber 163 kere okunmuş.29 Ocak 2018, Pazartesi - 13:37

 Alanya Belediyesi ilçe genelinde yolların kalitesini ve kullanılabilirliğini artırmak için sıcak asfalt çalışmasına ağırlık veriyor. Büyükhasbahçe Mahallesi’nde yoğunlaşan sıcak asfalt çalışmaları Tavşandamı Mevki’nde bulunan 50.000 m²’lik rekreasyon alanı çevresinde devam ediyor.

 Tavşandamı Projesinin Alanya’nın cazibesini artırdığını söyleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Yaklaşık 2 aydan bu yana proje kapsamında “Tavşandamı Devlet Bahçeli Yaşam Alanı” çevresindeki yollarda genişletme ve düzenleme çalışması yapıyoruz. Genişletme çalışmalarımızın ardından sıcak asfalta başladık. Hem yaşam alanı hem de bölgedeki yerleşim alanlarına kaliteli bir ulaşım imkanı kazandırdık” dedi.

 Tavşandamı çevresindeki sıcak asfalt çalışmalarının gün içerisinde tamamlanacağını sözlerine ekleyen Başkan Yücel, çalışmaların programa alınan mahallelerde devam edeceğini açıkladı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki