Radyo TimeRadyo Time

Tekneler çarpıştı

Alanya'da Gülbahçe ve Vikingen Quality isimli tekneleri kullanan iki tekneci içinde yerli yabancı turist varken birbirlerine olan husumetleri nedeniyle kasti olarak çarpıştı. Çarpışma anında teknede can pazarı yaşandı.
Bu haber 696 kere okunmuş.26 Ağustos 2018, Pazar - 17:48

 Alanya'da Gülbahçe ve Vikingen Quality isimli tekneleri kullanan iki tekneci içinde yerli yabancı turist varken kasti olarak çarpıştı. Çarpışma anında teknede panik yaşandı.

 Teknede bulunan yerli yabancı turistler can yeleklerini giyerek suya atlamaya hazırlandı. Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre'nin el koyduğu olayda, tekneciler tekneleri bağlanmasın diye birbirlerinden şikayetçi olmadı. Ancak teknedeki yolcuların şikayeti üzerine polis iki taraftan da çok sayıda tekne çalışanını gözaltına aldı. Kasti olarak yapıldığı iddia edilen bu olayda çok sayıda yerli ve yabancı turistin canı hiçe sayıldı.  Ayrıca tekne çalışanlarının birbirine silah çektiği de gelen bilgiler arasında. Müşteri ifadelerinde Vikingen adlı teknenin Gülbahçe adlı tekneye kasti olarak çarptı iddia ediliyor.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki