Radyo TimeRadyo Time

Temizlik ekipleri çalışıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Temizlik Ekipleri, Alanya’da yaz mesaisini sürdürüyor. Alanya’da yaşayan vatandaşların ve gelen turistlerin daha temiz ve güzel bir ortamda tatil yapmaları için temizlik ekipleri Alanya’nın dört bir yanında mesai yapıyor.
Bu haber 446 kere okunmuş.04 Eylül 2018, Salı - 16:33

 Antalya Büyükşehir Belediyesi Temizlik İşleri Ekipleri, sorumluluk alanı içinde olan bulvar, cadde ve diğer alanlarda çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Bulvar ve caddeler üzerindeki kaldırımlar, parklar ve gezi yolları süpürge aracı ve personeller tarafından adeta pırlı pırıl yapılıyor.  Kaldırım üzerinde yer alan ve Tepegöz adı verilen çöp kovaları da bayram öncesi ekipler tarafından toplanarak tertemiz yıkandı. Kovalar temizliğin ardından yerlerine yerleştirildi.

 Antalya Büyükşehir Belediyesi Temizlik Ekipleri, cadde üzerindeki hayvan barınak ve yemliklerini de düzenli olarak temizliyor. Her hafta periyodik olarak temizlenen ve içine yiyecek konan hayvan barınak ve kapları da elden geçirildi. 

 Temizlik ekipleri, Alanya’nın kırsal mahallelerine ulaşımı sağlayan yolları da tek tek temizliyor. Yol kenarındaki ot ve bitkiler kesilirken, yolda genel temizlik çalışması da gerçekleştiriliyor. Öte yandan kaldırımlarla bağlantılı sahil şeritlerin de de düzenli olarak temizlik yapılıyor. Bazı yerlerde personel bazı yerlerde de temizlik araçları ile Alanya geneli pırıl pırıl yapılıyor. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki