Tenis sever eğitimciler Alanya’da buluşuyor

Türkiye Tenis Federasyonu, Alanya Tenis Kulübü ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Alanya Kaymakamlığı, Alanya Belediyesi, üniversiteler ve Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile 16-24 tarihleri arasında 24 Kasım Eğitimciler Tenis Turnuvası yapılacak.
Bu haber 73 kere okunmuş.07 Kasım 2019, Perşembe - 16:54

24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri kapsamında, tüm öğretmenlerin davet edildiği turnuva Alanya Tenis Kulübü Damlataş Tenis Kortları’nda yapılacak. Daha önceki yıllarda sadece Antalya ili içinde öğretmenlerin katıldığı turnuvaya bu yıl Türkiye’de özel ve resmi okulların öğretmenleri ayrıca üniversite öğretim üyeleri de katılabilecek.

Turnuva için tüm hazırlıkların tamamlandığını dile getiren Alanya Tenis Kulübü Başkanı Ahmet Sönmez, “Yüksek katılımla eğlenceli bir organizasyon gerçekleştireceğiz. Turnuva eğitimciler, öğrenciler, açık bölüm, yeni başlatanlar, çift erkekler çift kadınlar, mix kategorilerinde yapılacak. Eğitimciler Kategorisine milli eğitim ve özel okulların, halk eğitim merkezinin, dershaneler ve etüt merkezlerinin, anaokulları, kreş ve gündüz bakım evlerinin, özel eğitim kurumlarının, sürücü kurslarının, gençlik hizmetleri ve spor müdürlüğünün, üniversitenin, eğitim öğretim ve idari personelleri eşleri ve çocukları katılabilir. Öğrenciler Kategorisine; 8 yaş mix, 9 yaş kız erkek, 10 yaş kız erkek, 12 yaş kız erkek, 14 yaş kız erkek ve üniversite öğrencileri katılacak. Yaş grupları katılama göre belirlenecek. Fikstür katılıma göre yapılacak kura ile oluşturulacak. Son başvuru 14 Kasım 2019” dedi.

Başvuru için: 0532 482 84 56 (Ahmet Sönmez)
Online başvuru için:
www.alanyatenis.com

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki