Radyo TimeRadyo Time

“Teşkilatımız ve alperenlerle Cumhur İttifakı’nın içindeyiz”

Büyük Birlik Partisi ve Alperen Ocakları yaptıkları basın açıklamasıyla 31 Mart Yerel Seçimleri’nde, MHP’li Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i desteklediklerini kamuoyuna açıkladılar.
Bu haber 276 kere okunmuş.20 Şubat 2019, Çarşamba - 10:28

 Büyük Birlik Partisi Alanya İlçe Başkanı Fevzi Yıldırım; “Büyük Birlik Partisi Genel Merkezi ve Başkanımız Mustafa Destici ile yaptığımız görüşmeler sonucunda Alanya’da başkan adayı çıkarmama kararı aldık. Bu doğrultuda Alanya’ya 5 yıl güzel hizmetleri olan MHP adayı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i destekleme kararı aldık. Teşkilatımız ve Alperenler olarak Cumhur ittifakının içindeyiz. Başkanımız Adem Murat Yücel’in yanındayız. Ayrıca Büyük Birlik Partisi olarak belediye meclis üyesi adaylarımız vardır. Kimse kendine bu konuda pay çıkarmasın. Büyük birlik Partisi adını kendi çıkarlarına alet etmesin.” diye konuştu.

 Alanya Alperen Ocakları Başkanı Vedat Uygur, yaptığı açıklamada “Seçim süresi zarfında Alanya Alperen Ocakları ve Büyük Birlik Partisi Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile olan istişaremiz sonucunda Alanya Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel’i destekleme kararı aldık. Başkan Yücel, bu 5 yıllık süreçte halkla belediyeyi bütünleştirmiş ve halkımızın gönlünde taht kurmuştur. İnşallah 31 Mart Yerel Seçimleri’nden sonra da kendisini orada görmek istiyoruz. Aldığımız kararda Alanya kamuoyuna hayırlı olsun” dedi.

 MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Büyük Birlik Partisi Genel Merkezi’nin ve Genel Başkan Mustafa Destici’nin ifadeleriyle Cumhur İttifakı içerisinde genel seçimlerde yer alan Büyük Birlik Partisi yerel seçimlerde de Cumhur ittifakı adaylarını destekleme kararı almıştır. Alanya’daki Büyük Birlik Partisi ve Alperen Ocakları’nın temsilcilerinin de bu çağrıya uyarak, Sayın Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’e ve partimiz Milliyetçi Hareket Partisi’ne, Cumhur İttifakı’na verdikleri destekten dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Onlar bizim kardeşlerimiz. İnşallah bu seçimde de omuz omuza mücadelemiz devam edecek” ifadelerine yer verdi.

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise “Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun olarak sağduyunun birlikteliği ile hareket ederek Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici’nin Alanya’da bizleri, Cumhur İttifakı’nı desteklemeleri, Milliyetçi Hareket Partisi adayını desteklemeleri bizim için  son derece sevindirici bir haber. Böylelikle İlçe Başkanımızı ve Alperen Ocakları Başkanımızı da bu birlikteliğinden ve aldığı kararlarından dolayı kendilerine sonsuz teşekkürlerimi bir borç olarak biliyorum. Hep beraber çalışacağız, hep birlikte olacağız. Birlik ve beraberliğimiz her zaman daim olacak ve kazanan Alanya olacak. 31 Mart akşamı zaferi hep birlikte kutlayacağız” şeklinde konuştu.

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki