Radyo TimeRadyo Time

THY İngiltere Fam Trip Acente Grubu Alanya’ya hayran kaldı

Türk Hava Yolları’nın İngiltere Birmingham Bürosu İstanbul ve Alanya’yı kapsayan bir turla THY bileti satan acentelerine Türkiye’yi tanıtmak için bir inceleme gezisi düzenledi.
Bu haber 210 kere okunmuş.13 Mart 2018, Salı - 15:49

 THY İngiltere Birmingham ve Gazipaşa Bürosu ile Alanya Belediyesi iş birliğiyle Alanya’ya gelen 8 acente yöneticisine THY Birmingham Satış Müdürü Tuğba Özsoy da refakat ediyor. 

 Alanya’da ilk olarak tarihi ve turistik yerleri gezen acenteciler daha sonra Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) ile birlikte otelleri detaylı olarak gezip incelediler. Alanya’nın konaklama sektörüne hayran kalan acenteciler bol bol notlar aldılar. Acenteciler Birmingham’dan uçacak ilk grubun 60 kişiden oluşacağını ve Temmuzda Alanya’da olacağını ifade ettiler.  

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel yaptığı açıklamada; bu gibi Fam Trip programlarını her zaman desteklediklerini ve önemsediklerini ifade etti. Başkan Yücel ‘’Alanya’yı dünyanın her yerinde tanıtmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle başta THY Yönetimi olmak üzere, THY Birmingham ve Gazipaşa ofislerine de iş birliği için teşekkür ederim‘’ dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki