Radyo TimeRadyo Time

“Toklu’nun sözleri çok kırıcı ve inciticiydi”

Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, “Şehirde disiplin yok” diyen AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu’ya cevap verdi. Kula, “Toklu’nun sözleri çok kırıcı ve inciticiydi” dedi.
Bu haber 254 kere okunmuş.02 Temmuz 2018, Pazartesi - 16:56

 Kula, “Alanya güvensiz bir şehir, disiplin yok” diyen AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu’ya konuşmasının başında “Alanya’dan güvenli ve disiplinli bir şehir daha yok” yanıtını verdi.

 AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu'nun yaptığı açıklamaları ve bazı basın organlarında çıkan haberleri hedef alan Kula, "Bu şehirde yaşayan herkes, sorumluluk sahibi olan herkes herhangi bir konuşma yaparken ağzından çıkan her şeye dikkat etmek zorundadır. Alanya’nın imajını bozmaya hiç kimsenin hakkı yoktur. Alanya Belediyesi’ni, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ve ekibini herkes eleştirebilir, her türlü eleştiriye açığız, ancak Alanya’nın bir turizm şehri olduğunu hiç kimse unutmamalı. Biz birçok yaptığımız uygulamayı kesinlikle kapama kararları verilinceye kadar her uyardığımız ve ceza yazdığımız işletmeyi ifşa etmiyoruz. Ne zaman ki kapama kararları gelip tebligat yapılıp kapattıktan sonra basın aracılığıyla bunları biz ifşa ediyoruz” diyerek, kapanan iş yerleri için Alanya’nın önde gelen isimlerinin araya girmeye çalıstığını söyledi.

 Gazetecilerin AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu'nun yaptığı açıklamayı hatırlatması üzerine Kula, "AK Parti İlçe Başkanı’nın yaptığı talihsiz bir açıklama, ben başkanın yanlış yönlendirildiğini düşünüyorum" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki