Radyo TimeRadyo Time

Toplum Destekli bu hafta Hacet Mahallesi’ndeydi

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından rutin olarak düzenlenen Mahalle Huzur Toplantıları devam ediyor. Bu hafta Hacet Mahallesi’nde yapılan toplantıda Toplum Destekli Polislik Büro Amiri İlyas Çağlayan emniyetin asayiş, kaçakçılık, organize ve trafik gibi konularda yapmış olduğu başarılı çalışmaları paylaştı.
Bu haber 263 kere okunmuş.10 Mart 2018, Cumartesi - 12:59

 Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından rutin olarak düzenlenen Mahalle Huzur Toplantısı bu hafta Hacet Mahallesi'nde düzenlendi.

 Mahalle muhtarları, esnaf ve vatandaşlar katılım gösterdiği toplantıda Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amiri İlyas Çağlayan, emniyetin asayiş, kaçakçılık, organize ve trafik gibi konularda yapmış olduğu başarılı çalışmaları paylaştı. 

 Soru cevap şeklinde geçen toplantıda polis, vatandaşların sorunlarını dinledi. Amir Çağlayan, polis işbirliği çerçevesinde çözüm aramanın önemini ve suçla mücadelede düşen görevleri hatırlattı. Katılımın yoğun olduğu toplantıda vatandaşlardan gelen soruları tek tek yanıtlanırken, ilgili birim amirleri ise sorunları not aldı. Toplantı sonrasında vatandaşlar, toplantının yapılmasından dolayı memnuniyetlerini iletti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki