Radyo TimeRadyo Time

Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği’nden seminer

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği "Daha Huzurlu Bir Alanya için El Ele" Projesini kapsamında Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerine dolandırıcılık olaylarını ve evden hırsızlık olaylarını önleme tedbirleri konulu bilgilendirme semineri yaptı.
Bu haber 266 kere okunmuş.15 Mayıs 2018, Salı - 13:35

 Alanya’da yaşayan vatandaşların  suçla mücadelede bilincini ve etkinliğini arttırmak, suçları önlemede polis-halk iş birliğini sağlamak amacıyla Alanya Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı halk eğitim merkezi kurslarında eğitim gören kursiyerlere yönelik  güvenlik seminerleri devam ediyor.

 Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği hazırladığı  proje çerçevesinde kurslara katılan bütün kursiyerlere gerçekleşmesi muhtemel dolandırıcılık olaylarını ve evden hırsızlık olaylarını önleme tedbirlerini hazırlanan sunum ve eğitici videolar desteğiyle anlatıldı. Seminer bitiminde katılımcılara evden hırsızlık olaylarını, dolandırıcılık olaylarını önleme içerikli broşürleri ve kapıları kapatma ikazı içerikli yapıştırılabilir broşürler dağıtıldı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki