Radyo TimeRadyo Time

"Toros Dağlarında Türk Bayrağımızı dalgalandırıyoruz”

Torosların Köylü Önderlerinden ve Vatan Partisi Köprülü Mahallesi Temsilcisi Ahmet Demirel, Vatan Partisi’nin bölgede yürüttüğü çalışmaların ardından partinin Alanya İlçe Teşkilatı’na iade-i ziyaret gerçekleştirerek, bölge halkının beklentilerini, sorunlarını ve 24 Haziran Seçimleri öncesi bölgenin durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Bu haber 271 kere okunmuş.21 Haziran 2018, Perşembe - 14:20

  Ahmet Demirel, “Sessiz köylerin, çaresiz insanların, alın teri ve emeğiyle geçinen insanların selamını getirdim” diyerek, başladığı konuşmasına “Biz Köprülü’de 23 Nisanları, 19 Mayısları nice milli bayramları temsilen Türkiye Cumhuriyeti’ni ve Büyük Türk Milleti adına Toroslar’da, Toros Dağlarında Türk bayrağımızı dalgalandırıyoruz” dedi. 

 Mevcut iktidarın yaptığı hataların bizlere pahalıya patladığını belirten Demirel, “24 Haziran Seçimlerinin Büyük Türk Milleti’nin AKP’den PKK’dan FETÖ’den kurtulma günü olarak şimdiden ilan ediyoruz. Temennimiz budur”dedi. 

 Köprülü’de ve çevre mahallerinde üreticinin çok büyük sıkıntılar yaşadığını vurgulayan Ahmet Demirel, “Bizler bu yıl kiraz yetiştiriliciliğinde emeklerimizin karşılığını alamadık. Bizi yönetenler her gün çıkıp ey Almanya, ey Rusya, ey İran, Irak,Suriye derse bizim ürettiğimiz ürünleri kim alacak. Biz geçen sene 8 liradan kirazımızı satabiliyorken bu yıl 1,5-2 TL’den zor satar hale geldik. Emeğimizin karşılığını alamadık. Bu yaşadığımız durumlarda bizim tek umudumuz bize gelen, bizim her zaman her yerde sesimizi duyuran Doğu Perinçek ve Vatan Partisi’dir. Biz onlara çok teşekkür ediyoruz. Onlara güveniyoruz. Biz kurtuluşu Vatan Partisi’nde olduğuna ve Güneş’in Doğu’dan doğacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki