Radyo TimeRadyo Time

Triatlon Alanya’da yapılacak

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Triathlon konusunda destek veren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'na teşekkür etti.
Bu haber 184 kere okunmuş.14 Eylül 2017, Perşembe - 14:11

 Alanya Belediyesi Haftalık Olağan Encümen Toplantısı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel başkanlığında gerçekleşti. 

 Toplantıda gündemin en önemli konusu önümüzdeki hafta itibariyle başlayacak olan eiğitm öğretim sezonuydu. 2017-2018 eğitim öğretim sezonunun başlamasına sayılı günler kala Başkan Yücel ve Ekibi Alanya'daki okullarda yapılabilecek düzenlemelerle ilgili kararlar aldılar. Başkan Yücel, alınan kararlarla ilgili, "Yeni eğitim ve öğretim yılının tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitimle ilgili olan yerel yönetimimize ne görev düşüyorsa desteklerimiz devam edecek ve buradaki tüm öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde eğitim görebilmeleri için tüm çaba ve gayretlerimizi yerel yöneticiler olarak göstereceğiz" dedi.

 Triathlonun tekrar Alanya’ya gelmesıyle ilgili konuşan Başkan Yücel, "Dün itibariyle federasyonla sözleşmelerimiz yaptık ve uluslararası ve ulusal olmak üzere Alanya Belediyesi trihatlonu üstlendi. Bu süreç zarfında Sayın Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun birçok destekleri olmuştur. Bizlere yardımcı olmuştur, her yönüyle desteğini verdi ve bunun yapılmasına vesile oldu. Sizlerin huzurunda tekrar Dışişlerimi Bakanımız Sayın Çavuşoğlu’na teşekkür ediyoruz. İyi bir şekilde ve sağlıklı bir şekilde koşulların engel olmadığı sürece trihatlonumuzu yapacağız" diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki