Radyo TimeRadyo Time

Tüm dünyanın gözü kulağı Alanya'da olacak

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından 10 Ekim 2017 tarihinde Alanya’dan başlayacak, 15 Ekim 2017 tarihinde İstanbul’da sona erecek olan 53. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Alanya – Kemer etabı ile start alacak.
Bu haber 530 kere okunmuş.06 Ekim 2017, Cuma - 13:47

 Yarın yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Takım Tanıtımı saat 18.00’de iskele şelale önünde başlayacak. Saat 19.30'da Alanya Limanda Gece Yolcuları konseri ile devam edecek.

 53. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Alanya’dan start alacak. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, tüm vatandaşları bu heyecan dolu turu izlemeye davet etti. Alanya’nın uluslararası bir çok organizasyona ev sahipliği yaptığını belirten Başkan Yücel, “Alanya’mız da her yıl birçok ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Ülkemizin en önemli spor organizasyonlarından biri olan Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu bu yıl Alanya – Kemer etabı ile start alacak Yarışın kusursuz gerçekleşmesi için Alanya Belediyesi ve diğer kurumlar olarak gereken önlemleri ve tedbirleri aldık. Tüm vatandaşlarımızın trafiğe kapalı yolları tercih etmemelerini ve bu heyecan dolu yarışlara ortak olmalarını bekliyoruz” dedi.

 Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından 10 Ekim 2017 tarihinde Alanya’da başlayacak, 15 Ekim 2017 tarihinde İstanbul’da sona erecek olan 53. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Alanya – Kemer Etabı ile start alacak. Tur 2017 startı Alanya’da start alıp İstanbul’da tamamlanacak. Alanya’nın tüm güzelliklerini gözler önüne serecek yarış, 10 Ekim Salı günü 176.7 kilometrelik Alanya - Kemer etabı saat 12.25’te İskele Kızılkule önünden start alacak.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki