Tuna seçime hazırlanıyor

Nisan ayında yapılacak olan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Seçimleri için çalışmalarına devam eden Başkan Adayı Mustafa Tuna, hayata geçirmeyi planladığı projeler hakkında bilgiler verdi.
Bu haber 242 kere okunmuş.07 Mart 2018, Çarşamba - 14:22

 Seçim ofisinde, ekibinden bazı isimlerle birlikte basın mensuplarına açıklama yapan Mustafa Tuna, Alanya’da ticari hayatın her geçen gün kötüye gittiğini ifade ederken, “Seçimi kazanıp, göreve geldikten sonra hayata geçireceğimiz projelerle Alanya’nın ticaretine katkı yapıp, iş adamlarımızı, esnafımızı rahatlatacağız” dedi.

 Ekibinde yer alan isimlerin son derece değerli, çalışkan ve üretken isimler olduğunu vurgulayan Mustafa Tuna, “Ben değil, biz varız. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nı hep birlikte yöneteceğiz” dedi. Tek amaçlarının Alanya’da ticaret yapan insanların önünü açmak olduğunu ifade eden Tuna, “Kendimiz için değil, Alanya için çalışacağız. Kendi cebimizi doldurmak için değil, esnafımızın kazanması için çaba göstereceğiz. Bu anlamda Alanya’nın son dört yılı heba olmuştur. Bunu ekibimizle birlikte biz telafi edeceğiz” diye konuştu.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler: Mustafa Tuna  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki