Radyo TimeRadyo Time

Turizm ve Sanat Festivali 25 Haziran’da başlıyor

Alanya Belediyesi’nin bu yıl 18. kez düzenleyeceği, sanat ve eğlenceyle dolu geçecek Turizm ve Sanat Festivali 25 Haziran’da başlıyor. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Selçuklu” temalı 18. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali’nin basın toplantısını Tarihi Tersane’de gerçekleştirdi.
Bu haber 395 kere okunmuş.21 Haziran 2018, Perşembe - 14:05

 3 gün sürecek olan 18. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali’nde sevilen sanatçılar Ebru Gündeş, Mustafa Ceceli ve Emel Sayın ücretsiz konserleriyle vatandaşlarla buluşacak. Ayrıca her gün açılacak stantlar ve sergilerle Selçuklu Döneminin sanat ve kültürel yapısı ziyaretçilere aktarılacak. 

 Festivalle ilgili tarihi Tersane’de düzenlenen basın toplantısında Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel organizasyonun önemiyle ilgili açıklamalar yaptı. Başkan Yücel, “Tüm birimlerimizle festivalimize hazırız. Bu yıl gerçekten çok güzel, çok iyi, çıtası çok yüksek bir festivalle halkımızın karşısında olacağız. Bildiğiniz gibi her yıl festivalimizin özel bir teması var. Bu yılki, festivalimizin teması ise Selçuklu Dönemi” dedi.

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 3 gün boyunca çeşitli etkinlikler ile sürecek 18. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali’ne bütün vatandaşları davet etti. Festival komitesinde yer alan Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Sevda Erdoğmuş, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nimet Hacıkura, Spor İşleri Müdürü Levent Uğur ve Mehmet Ali Koçak da organizasyonun detaylarıyla ilgili bilgiler verdi.

 18. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali’nde Mustafa Ceceli, Emel Sayın ve Ebru Gündeş gibi birbirinden değerli ünlü sanatçılar festival boyunca sahne alarak vatandaşlara ücretsiz konser verecek. Aynı zamanda 270’ı aşkın stant ile Alanya’nın yöresel yemekleri ve el sanatları kültürü ziyaretçilere tanıtılacak. 

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki