Radyo TimeRadyo Time

Türk Telekom’un Alanya merkezi yenilendi

Türk Telekom, yenilenen Alanya müşteri merkezini hizmete açtı. Çağdaş mağazacılık anlayışıyla görsel ve mimari açıdan yenilenen müşteri merkezi, operasyon modeli ve yetkinlikleri arttı, ürün ve hizmet portföyü gelişti.
Bu haber 177 kere okunmuş.08 Haziran 2020, Pazartesi - 14:35

Hızlı büyüme ve kusursuz müşteri deneyimi hedefleriyle satış kanallarında entegrasyona devam eden Türk Telekom, Türkiye genelinde yürüttüğü Ofis Transformasyon Projesi ile kendine ait ofislerini Türk Telekom Müşteri Merkezleri’ne (TTMM) dönüştürüyor. Proje kapsamında yenilenen Türk Telekom’un Alanya Müşteri Merkezi, Kadıpaşa Mahallesi PTT Sokak’ta hizmete girdi.

Pandemi sürecinde yenilenen Türk Telekom müşteri merkezinde hijyen çalışmaları en üst noktaya çıkarıldı. Bu çerçevede sosyal mesafe kurallarına uygun bir ortam sağlanarak belirlenen noktalara dezenfektanlar koyuluyor ve maske kullanımına özen gösteriliyor. Alanya Müşteri Merkezi, hafta içi 09.30-17.30, cumartesi günleri 10.00-16.00 saatleri arasında hizmet veriyor, pazar günleri ise kapalı. Türk Telekom müşteri merkezinde mobil hat, sabit telefon, sabit internet, çeşitli cihaz seçenekleri ve TİVİBU ürünlerinin satışına kadar birçok işlem gerçekleştiriliyor.

Etiketler: türktelekom   alanya  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki