Radyo TimeRadyo Time

“Türkiye’nin enerjisine enerji kattık”

24 Haziran Seçimleri için geri sayım sürerken AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, her gün seçmenle buluşmaya devam ediyor. Türkiye’nin enerjide dışa bağımlılığı azaltmak için atağa kalktığını belirten Çelik, “16 yılda Türkiye’nin enerjisine enerji kattık” ifadesini kullandı.
Bu haber 613 kere okunmuş.10 Haziran 2018, Pazar - 15:33

 AK Parti’nin En Genç Milletvekili Sena Nur Çelik, Gazipaşa İlçesinde çiçeklerle karşılandı. Çelik, Yeni Mahalle, Cumhuriyet ve Çobanlar Mahallelerindeki ev toplantılarında kadınlarla bir araya geldi. 

 Türkiye’nin geçtiği değişim ve gelişim sürecini anlatan Sena Nur Çelik, iftarını Beyrebucak Mahallesi’nde Gazipaşalılarla birlikte yaptı.

 Türkiye’nin enerji politikasını değerlendiren AK Parti’nin Genç Milletvekili Sena Nur Çelik, milli enerji vurgusu yaparak, 16 yıllık yürüyüşte yatırımların sağlam ve sürdürülebilir enerji stratejisi ile gerçekleştirildiğini söyleyen söyledi. Çelik enerjide yerli kaynaklara öncelik verdiklerini de ekledi.

 Çelik, daha sonra Beyrebucak İlköğretim Okulu Mezuniyet Gecesine katıldı. Geleceğin Türkiye’sine donanımlı nesillerin yön vereceğini söyleyen AK Parti Antalya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, öğrencilere başarı diledi.

 Çelik, Gazi Mahallesi’nde AK Parti’nin seçim beyannamesinde yer alan 146 projeyi milletin hizmetine sunmak için gayret göstereceklerini kaydetti. 

 

Etiketler: AK Parti   Sena Nur Çelik  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki