Radyo TimeRadyo Time

Ünlü İş Adamı Kırbıyık Tarsus’ta Krallar Gibi Karşılandı

Son dönemlerde spora, eğitime ve sosyal sorumluluk projelerine büyük katkıları ile dikkat çeken Kırbıyık Holding Yönetim Kurulu Başkanı ünlü İş İnsanı Şahin Kırbıyık memleketi Tarsus’ta krallar gibi karşılandı.
Bu haber 207 kere okunmuş.06 Kasım 2020, Cuma - 12:00

Geçtiğimiz Yılın İş Adamı ödülünü kazanan Türk İş Dünyasına yep yeni bir soluk getiren Kırbıyık Holding Yönetim Kurulu Başkanı ünlü İş İnsanı Şahin Kırbıyık sadece iş dünyasında değil hayatın her alanında yaptığı hayırseverlikleri ile 2020 yılına damga vurdu.

Antalya’da ticaret yapan Kırbıyık Türkmen Dağındaki Türk mücahitler için yardım harekatı başlatırken geçerken uğradığı memleketi Tarsus’ta Tarsus İdman Yurdu taraftarlarınca muhteşem bir gösteri ile karşılandı. Yüzlerce taraftarın ellerinde meşale ile önünü kestikleri Kırbıyık için “ Tarsus’un Çocuğu Şahin Kırbıyık “ sloganların ünlü iş insanını duygulandırdı. 

Tarsus İdman Yurdu taraftarları ile kısa bir sohbet yapan Kırbıyık; Tarsus İdman Yurdu’na sahip çıkacaklarını belirterek, ''Tarsus’lu olmaktan dolayı onur duyuyorum'' dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki