Radyo TimeRadyo Time

“Vatan Partisi 2019 yılına hazır”

Vatan Partisi Alanya İlçe Teşkilatı, yılın son genel üye toplantısını İl Başkanı Rıza Türkmendağ’ın da katılımıyla gerçekleştirdi.
Bu haber 805 kere okunmuş.31 Aralık 2018, Pazartesi - 12:48

 Yerel seçimler gündemli olarak toplandıklarını belirten İlçe Başkanı Evren Kurtoğlu “Yılın son hafta sonunda üyelerimizle buluştuk. İl Başkanımız Rıza Türkmendağ’ın da katılımıyla bölgemiz gündem değerlendirmesini yaptık” dedi.  

 Vatan Partisi Antalya İl Başkanı Rıza Türkmendağ da şunları söyledi: “Ülkemiz çetin koşullar altında yerel seçime doğru gidiyor. Ekonominin tepe taklak gittiği, Fırat’ın doğusuna operasyonların devam ettiği, ABD’nin bölgede kaybettiği ve geri çekilmek zorunda kaldığı bu süreçte yerel seçimlere doğru gidiyoruz. Bu seçim sürecinde HDP/PKK ile iş birliği yapmayı düşünenleri ve küresel güçlere sığınarak politikalar geliştirenleri uyarıyoruz. Derhal bu hatadan vazgeçin diyoruz. Vatan savaşı sürecinde vatan savaşına uygun adaylar belirleyerek bu seçimi kazanabiliriz. Biz de Vatan Partisi olarak rant savaşçılarını değil, vatan savaşçılarını öne çıkartıyoruz. Belediyeler özelleştirildi. Alanya’mız özel çıkara, rantçılara ve taşeronlara teslim edildi, insanın değeri kalmadı. Özel çıkarın değil, halkın belediyesi kurmalıyız. Biz bunun için varız. Çok kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayıp belediye başkan adayı ve meclis üyelikleri adaylarını kamuoyuyla paylaşacağız” şeklinde konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki