Radyo TimeRadyo Time

Vatan Partisi ALTSO’yu ziyaret etti

Vatan Partisi Alanya Belediye Başkan Adayı Hasan Faruk Kurtoğlu, İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin’i ziyaret etti.
Bu haber 439 kere okunmuş.13 Mart 2019, Çarşamba - 11:20

 Uzun süre sanayi alanında mühendislik yapan aynı zamanda Kimya Yüksek Mühendisi de olan Hasan Faruk Kurtoğlu, “Çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz ve takdir ediyoruz” diyerek, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e şunları söyledi: “Biliyoruz; böyle gitmez. Türkiye, artık borcu borçla çeviremez. İflaslar, kapanan fabrikalar, işten atılan emekçiler, ürünü tarlada kalan çiftçiler, sinek avlayan çarşılar...

 Günümüz kenti, tüketen kenttir, borçlanan kenttir, yorulan kenttir, çalışanların yollarda tükendiği kenttir, üretici olmayan nüfusun yığıldığı kenttir. Otellerimizde tüketilen tüm gıda malzemelerini Alanya’mızda üretmek mümkündür. Burada söylemek istediğimiz tüketilen ürünlerin tamamıdır. Bu istihdam sorununu ortadan kaldıracak et, süt, sebze meyve üretimi için her türlü imkanın bölgemizde bulunduğunu, Vatan Partisi Belediyesi, kentlerimizi üreten Türkiye amacına göre planlayacak ve düzenleyecektir. Vatan Partisi, üretimin ve üreticinin hizmetinde olacaktır. Vatan Partisi’nin Milli Hükümet Programı, vatan bütünlüğünü sağlamak ve refahı yaymak için bölgeler arasında dengeli kalkınma öngörüyor. Kamu yatırımlarını öncelikle geri kalmış bölgelere yönlendireceğiz. Bu ufuk içerisinde, sanayinin yayılmasını sağlayarak, kentlerimizde üretici olmayan nüfus yığılmasına son vereceğiz”

 Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin de, “Ziyaretinizden ve görüşlerinizi bizlerle paylaşmanızdan ötürü teşekkür ederiz. Yoğun bir çalışma dönemindeyiz. Projeler geliştirirken değerli görüşlerinizi dikkate alacağız. Tüm siyasilerimizi, başkanlarımızı parti gözetmek sızın yanımızda olmasından, görüşlerini bizlerle paylaşmasından ve destek olmalarından son derece mutlu oluyoruz. Partinize başarılar diyoruz. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki