Radyo TimeRadyo Time

Vatan Partisi bilgilendirme masasını açtı

Vatan Partisi Alanya Belediye Başkan Adayı Hasan Faruk Kurtoğlu, Atatürk Caddesi, Mola Kavşağı, Atatürk Anıtı karşısına bilgilendirme masası açtı.
Bu haber 505 kere okunmuş.19 Mart 2019, Salı - 11:11

 Masanın açılışında konuşan Kurtoğlu şunları söyledi: “Bilindiği gibi halkçı kamucu üretimden yana Atatürkçü programa sahip tek parti Vatan Partisi’dir. Bu nedenle yapacağımız ve yapmayı söz verdiğimiz her şey bu programa uygun olacaktır.

 Gördüğünüz gibi birbiriyle ittifak kurmuş partileri iki cephe oluşturmuş. AKP ve MHP Cumhur İttifakı, CHP, İP, HDP Millet İttifakı diye vatandaşın karşısına çıktılar ve bu ittifakları kuran partiler, devlet hazinesinden senin paran olan 772 milyon lirayı aldılar ve “Bu senin alın terin olan paraları seçim çalışması yapıyoruz” diye çarçur ettikleri gözlerimizin önündedir. Bu konuda fazla söze gerek bırakmayan manzaralara her gün şahit oluyoruz.

 Böyle gitmeyeceği açık seçik ortadadır. Türkiye, artık borcu borçla çeviremiyor. İflaslar, kapanan fabrikalar, işten atılan emekçiler, ürünü tarlada kalan çiftçiler, siftah etmeden akşamı eden esnafımız. Böyle gitmez.

 1980'den beri iktidar koltuğuna oturanlar Amerika'nın dayattığı programı uyguladılar. Üretimi yıkıma uğrattılar. Ülkeyi borca batırdılar. Cumhur İttifakı, cumhura karşı. Millet ittifakı, milleti bölüyor.

 AK Parti seçenek değil, ülkeyi borç batağına soktu. CHP-İyi Parti seçenek değil, HDP /PKK ittifakın sonu karanlık.

 İşte karşımıza çıkan bu çatal çıkmazdan çıkış yolu olarak Türkiye'nin önümüzde tek seçenek var. Bu altın fırsat Vatan Partisi’dir. Vatan Partisi’nin zamanı geldi. Bu ağırlaşan şartlar altında, Belediye Başkanlığı olarak süratle yapacağımız uygulamalar şunlar olacaktır:
 
1. Belediyenin bütün imkan ve kabiliyeti ile üretimin artırılması ve kalitesinin yükseltilmesi için üreticimizin yanında olacağız.

2. Suyumuz toprağımız, denizimizin ilçemizin temizliği en başta gelen görevimiz olacak.

3. Çocuklarımız ve gençlerimizin okula ve eğitim kurumlarına ulaşımından ücret alınmayacak. Ulaşım maliyetlerini düşürmek için, ücretli taşımacılık kademeli olarak belediye araçları ile yapılır hale getirilecek.

4. Daha evvel belirttiğimiz gibi, belediye bütçesi toplantıları halka açık yapılacak, mali tablolar ışıklı panolarda ilçe hükümet meydanında halka sunulacak.

5. Alanya’da sokakta evsiz barksız, aç, açık hiçbir insan olmayacak Barınma evleri, aş evleri ile bu sorun çözülecek.

 Alanya’mız ve insanımız hayati önemdeki bu görevleri yerine getirmekte hiçbir tereddüt göstermeyeceğimizi halkımıza buradan söz veriyoruz”

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki