Radyo TimeRadyo Time

Vatan Partisi çalışmalarına devam ediyor

Vatan Partisi Alanya Belediye Başkan Adayı Hasan Faruk Kurtoğlu çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalarına Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir’i ziyaret ederek devam eden Kurtoğlu’nun bugün parti binalarında ziyaretçileri de vardı. Bağımsız Belediye Başkanı Adayı Anastasia Petrova Çetinkaya Vatan Partisi’ni ziyaret etti.
Bu haber 575 kere okunmuş.08 Şubat 2019, Cuma - 12:42

 Vatan Partisi Belediye Başkanı Adayı Hasan Faruk Kurtoğlu, Alanya Esnaf ve Sanatkarlar odasını ziyaret etti. ALESO Başkanı Nuri Demir’le görüşen Kurtoğlu’nun gündeminde belediye ait olan malların satışına ilişkin gündeme gelen yerler vardı. Kurtoğlu net konuştu. “İlçe belediyemiz, kendi yetkisindeki kamuya ait hiçbir malın satışına, özelleştirmesine izin vermeyecektir. Bunun yanında kentimizin kamu varlıklarının da özelleştirmesine karşı mücadele edeceğimize söz veriyoruz. Belediyeye ait olan ve satışa çıkarılan veya çıkarılacak olan tüm kamu arazilerinin rantçıların eline geçmemesi için her cephede mücadele edeceğiz. Alanya’mızı seferber eden mücadeleler örgütleyerek kamu mallarına sahip çıkacağız” dedi.

 Vatan Partisi Belediye Başkanı Adayı Hasan Faruk Kurtoğlu’nun ziyaretçileri de vardı. Bağımsız Belediye Başkanı Adayı Anastasia Petrova Çetinkaya Vatan Partisi’ni ziyaret etti. Çetinkaya ve Kurtoğlu Alanya genel sorunlarının yanı sıra sahillerimizle ilgili sıkıntıların tespitini yapıp bu sorunları hep birlikte çözme konusunda ortaklaşa hareket etme kararı aldılar. Vatan Partisi İlçe Başkanı Evren Kurtoğlu'nun yanı sıra Vatan Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Faruk Kurtoğlu ile birçok konuda fikir alışverişinde bulunan adaylar, Alanya için birlikte daha iyisini yapmak için birbirlerinden söz aldılar.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki