Vatan Partisi kongreye gidiyor

Vatan Partisi Alanya İlçe Teşkilatı 11. Olağan Kongresi’ni gerçekleştirecek. 8 Kasım Cuma günü Parti İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşecek kurultayda ilçe başkanı, ilçe yönetim kurulu ve il delegeleri belirlenecek.
Bu haber 62 kere okunmuş.06 Kasım 2019, Çarşamba - 13:09

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Mevcut Başkan Evren Kurtoğlu şunları söyledi: “Devrim süreçlerinde, hapistekiler ile yöneticiler yer değiştirir. Partimizin önderlerini ve Türk Ordusunun vatansever komutanlarını ABD güdümlü Ergenekon ve Balyoz tertipleriyle hapislere atanlar, şimdi bizim kaldığımız Silivri hücrelerinde bulunuyorlar.
 
Bu olay, Türkiye'nin köklü değişiklikler ve büyük kararlar dönemine girdiğini gösteriyor. Türkiye, ancak Atatürk Devriminin temel programıyla çözebileceği sorunlarla yüz yüzedir. Vatan Bütünlüğü, Üretim Ekonomisi, Aydınlanma, Devrim Kanunları, Yurtta Barış, Komşularla Barış, Batı Asya Birliği ve Avrasya Birliği, artık dilek ve umutların ötesinde mecburiyetler olarak Türkiye'nin gündemindedir.
 
Tüm sorunlara gerçekler ışığında Rus uçağı krizinde olduğu gibi halkımıza söz veriyoruz diyerek öne atıldık ve sorunun büyümesine engel olduk. Bugün bambaşka noktalardayız. Partimiz her şart ve koşulda ülkemiz lehine olacak her konuda hep en önde olacak; söz veriyoruz.
 
Alanya’mızda oluşacak yeni yönetim kadrolarımızla bölgemize ve ülkemize öncülük yapmaya devam edeceğiz. Tüm halkımızı 08 Kasım 2019 Cuma günü İlçe Başkanlığımızda yapacağımız ve saat 13.30’da başlayacak kongremize davet ediyoruz”

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki