Radyo TimeRadyo Time

Vatan Partisi seçim çalışmalarına hız verdi

Vatan Partisi Alanya İlçe Teşkilatı, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleriyle ilgili çalışmalarına Atatürk Caddesi Mola Kavşağı, Atatürk Anıtı karşısında açtığı seçim masasıyla hız verdi.
Bu haber 673 kere okunmuş.26 Mayıs 2018, Cumartesi - 11:52

 Açılışta Alanya’dan Milletvekili Adayları Hasan Faruk Kurtoğlu ve Tahir Sertkaya birer konuşma yaptı. Milletvekili Adaylarından Hasan Faruk Kurtoğlu konuşmasında şöyle konuştu: “Gördüğünüz gibi burada Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimlerinin Alanya kampanyasını başlatıyoruz. Diğer siyasi partiler gibi içinde yaşadığınız sıkıntıları temcit pilavı gibi tekrar etmeyeceğiz. Bu sıkıntıların çözümleri için yapacaklarımızı paylaşacağız.

 Üretim ekonomisini kuracağız. Sadaka değil, herkese iş vereceğiz, kaynakları faize kaptırmayacağız. Üreticiyi destekleyeceğiz. K.İ.T’lerin özelleştirmesini durduracağız. Çin’le birlikte yatırım iş birliğine girip, aş ve iş sorununu kökten  çözeceğiz. Şanghay İşbirliği Örgütüne katılacağız. Bölge ülkeleri ile iş birliğine girip, çiftçiye 2 TL’den mazot vereceğiz. Vatandaşlarımızın tüm kredi borçlarını yeniden yapılandırıp, herkese konut sağlayacağız. Çalışanlarımızın asgari ücretini yükselteceğiz. Emeklilere intibak yası çıkaracağız. Sendikal örgütlenmenin önündeki tüm engelleri kaldıracağız. Askeri eğitim kurumlarını ve GATA yı yeniden açacağız. Parlamenter demokrasiyi yeniden kurumsallaştıracağız. Başımıza çeşitli bela açmaktan başka işe yaramayan NATO’dan çıkacak, ABD üsleri TSK denetimine alınacaktır. Kandile üç ay içinde beyaz bayrak çektirilecek ve terör belası bitirilecek.

 Geri kalmış bölgelere devlet eliyle yatırım yapılıp kalkınması sağlanacak. Anaokulundan üniversite bitene kadar tüm öğrencilere parasız eğitim, kültür, spor hizmeti sağlanacak. Kadına karşı ayrımcılığın, şiddetin ve tacizin kökü kazınacak.

 Rus uçağı düşürüldüğünde bu uçağın aslında Alanya turizmi üzerinden ekonomimize düştüğünü görüp derhal giriştiğimiz mücadele ile Rusya Devlet Başkanı Putin’e Danışmanı Prof. Aleksandr Dugin’le ulaşılıp sorunun çözümü sağlanmış Rusya ile olan ilişkilerimiz normalleştirilmiştir. Vatan Partisi’nin bu olayda ve diğer olaylarda gösterdiği kararlılık programımızın uygulanmasında aynen sürecektir.  

 Milletvekili Adaylarından Tahir Sertkaya da şu vurguları yaptı: “24 Haziran 2018 Milletvekili Erken Genel Seçimlerine Vatan Partisi Alanya listesinden aday gösterilmiş bulunmaktayım. Partimin şahsımı aday göstermesinden onur duyduğumu belirtmek isterim. Bu seçimlerde aynı zamanda Cumhurbaşkanı Seçimleri de yapılacaktır ve 6 adaydan birisi de Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’tir.

 Bildiğiniz gibi ülkemiz hem siyaseten hem de ekonomik olarak çok ciddi sorunlar içerisindedir. Komşularımızla sağlayamadıkları dostluk ve iş birliğinin bedellerini tüm ülke olarak çekiyoruz ve değişikliği sağlayamazsak daha da ağırlaşarak çekmeye devam edeceğimizden şüphemiz yoktur. AKP iktidarının dalgalı ilişkileri komşularımıza ve dostlarımıza güven vermemektedir. Sizler başta olmak üzere tüm seçmenlerimizden talebimiz şudur; Bu seçimlerin en önemli yanı ülkemizdeki TBMM merkezli hükümet rejimimizin değişecek olmasıdır.

 Tüm Cumhurbaşkanı Adaylarını ve siyasi partileri 60-70 yıllık alışkanlıklarınızla değil de, sadece programları ile değerlendirip oy kullanmanızı İstiyoruz. Bu gelecek nesiller için çok önemlidir.  Ülkemizin siyasi sorunlarının çözümü Avrasya’da, Ekonomik sorunlarının da çözümü üretim ekonomisindedir. Ülkemizdeki ve komşularımızdaki terör destekleyicileri ile yapılacak iş birliklerinin sonucu ülkemizin iç güvenliğinin sıkıntıya düşmesi kaçınılmazdır. Tek bir oyunuz var, ama unutmayın; sandıklardan o tek tek atılan oyların çoğunluğunun verdiği karar çıkacak. Ya ülkeyi bugünlere getiren iktidar ve muhalefete devam diyeceksiniz ya da size sunulan bilimsel ve uygulanabilir çözümleri sunan Doğu Perinçek ve Vatan Partisi’ni iktidar yapacaksınız”

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki