Radyo TimeRadyo Time

Vatan Partisi’nden 30 Ağustos kutlaması

Vatan Partisi Alanya İlçe Teşkilatı 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Atatürk Anıtı’nda gerçekleştirilen resmi törene katıldı. Törenin hemen ardından parti çelenklerini sunarak bir basın açıklaması gerçekleştirildi.
Bu haber 429 kere okunmuş.30 Ağustos 2017, Çarşamba - 13:15

 Vatan Partisi Alanya İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Demiryürek, “Sonsuza kadar bağımsız yaşamanın tek koşulu emperyalizme dik durmaktır” diyerek, “Ülkemiz bu günde 30 Ağustos şartlarını yaşamaktadır” dedi.

 Vatan Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Demiryürek’in açıklaması şöyle;

 “30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. yıl dönümünü büyük bir gururla kutluyoruz. Bu gururun oluşmasında en büyük haklılık nedeni, Türk Milletinin bu zaferi emperyalizme karşı almış olmasıdır. Tüm mazlum ülkelere örnek olan bu büyük zafer Türk Milletine kutlu olsun.

 Sayın Alanya Halkı, sonsuza kadar bağımsız yaşamanın tek koşulu emperyalizme dik durmaktır. Bunu başaramayan ülkeler yok olmaya mahkumdur. Günümüzde örneklerini görmekteyiz. Bugün Suriye, emperyalizme ve çetelerine direnmektedir. Türkiye de direnmektedir. Ülkemizde bulunan Amerikan üslerine el konulmalıdır. Bu üsler şer yuvalarıdır. Ayrıca PKK Terör Örgütünün siyasi kanadı olan HDP derhal kapatılmalıdır. HDP, birlikte iş yapılacak değil kapatılacak bir partidir. Emperyalizmin piyonlarını yok etmeden zafer kazanmak mümkün değildir. 30 Ağustos Zaferinin gidişatı da böyle olmuştur. Devrimci Önderimiz Atatürk, Büyük Zaferi kazanmadan önce emperyalist güdümünde kalkışan isyancıları bastırmak ve onları yok etmekle işe başlamıştı. Bu yöntem asıl tehdit olan emperyalizm karşısında mücadeleyi de kolaylaştırır.

 Sayın Basın Mensupları, ülkemiz bugünde 30 Ağustos şartlarını yaşamaktadır. Kritik günler yaşadığımız şu günlerde yeniden iç kalkışmanın fırsatını arayan hainlere dikkat edilmelidir. Eylül ayı kritik günler yaşayacağımız bir aydır. Ancak bizler, Türk Milletinin bu kritik günleri aşacağına, emperyalizmi tüm bölgeden kovarak ülkemize ve bölgemize barış ortamı sağlayacağına yürekten inanıyoruz. Bu inancın referansı 30 Ağustos Zaferidir. Bu Büyük Zafer bir kez daha kutlu olsun”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki