Radyo TimeRadyo Time

Vatan Partisi’nden değerlendirme

Vatan Partisi Alanya İlçe Teşkilatı yürüttükleri “İncirlik Üssü ABD’ye Kapatılsın” imza kampanyası hakkında parti binalarında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Bu haber 609 kere okunmuş.14 Haziran 2017, Çarşamba - 13:14

 İlçe Sekreteri Evren Kurtoğlu, kampanya süreci hakkında bilgi verdi. Kurtoğlu kampanyanın önemine değinerek, “Alanya turizminin geleceği İncirlik Üssü’nün kapanmasından geçer” dedi. “Alanya’da güvenlik birinci meseledir” diyen İlçe Sekreteri, “Bölge ülkeleriyle geliştirilecek iyi ilişkilerin Alanya’mıza çok büyük katkıları olacaktır. İncirlik Üssü terör örgütlerinin beslendiği bir yuvadır. Terör örgütlerinin arkasında Amerika ve İsrail var. Bu nedenden ötürü Adana’daki İncirlik Üssü bu ülkelerin kullanımına kapatılmalıdır” dedi. 

 Alanya’nın birçok bölgesinde kampanya hakkında bilgilendirme çalışmaları yaptıklarını söyleyen Kurtoğlu, herkesi destek olmaya çağırdı.

 Vatan Partisi Alanya İlçe Sekreteri Evren Kurtoğlu’nun açıklamasının detayları söyle:

“Bölücü PKK Terör Örgütüne ve Fethullahçı Terör Örgütüne karşı devletçe ve milletçe büyük bir mücadelenin içindeyiz. Vatan Savaşı veriyoruz. Terör örgütlerinin arkasında Amerika ve İsrail var. Vatan toprağı olan İncirlik Üssü’nden kalkan Amerikan uçakları, Mehmetçiğimize ve polisimize kurşun sıkan terör örgütlerini koruyor. Amerikan tankları sınır boylarımızda PKK’yı desteklemek için namlularını Türkiye’ye çevirmiş bulunuyor. Dahası İncirlik Üssü , 15 Temmuz 2016 gecesi FETÖ’nün darbe girişimine yataklık etti.

 Apaçık ortadadır; İncirlik Üssü Türkiye'nin güvenliğine hizmet etmiyor. İncirlik Üssü, Amerika’nın Türkiye hükümetini devirme ve Türkiye kalesini içeren ele geçirme girişiminin hizmetindedir. Devekuşu gibi kafamızı kuma gömmenin alemi yok. İncirlik Üssü Türkiye'nin bağrına sokulmuş bir hançerdir. Olmaz böyle şey; hükümet, vatan toprağımızda Türkiye’ye karşı bir müdahale ve saldırı üssü bulunmasına izin veremez. İncirlik Üssü, aynı zamanda komşularımıza karşı bir tehdit ve saldırı üssüdür. Suriye, Irak ve İran'ın toprak bütünlüğü, Türkiye'nin toprak bütünlüğüdür. Türkiye, Müslüman milletlerin düşmanı olan eşkıyaya yataklık yapamaz. İncirlik Üssü, Amerikan uçaklarına kapatılsın. İncirlik Üssü Türk Ordusunun denetimi altına alınsın”

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki