Radyo TimeRadyo Time

Vatan Partisi’nden esnaf ziyareti

Vatan Partisi Alanya İlçe Teşkilatı Milletvekili Adayları Hasan Faruk Kurtoğlu ve Tahir Sertkaya ile birlikte merkezde bulunan esnafı ziyaret etti. Parti bildirilerini dağıtan vekil adayları esnafın sorunlarını dinledi
Bu haber 492 kere okunmuş.04 Haziran 2018, Pazartesi - 16:46

 “Zor bir dönemi atlatmaya çalışan esnafımızın sesi olacağız” diyen milletvekili adayı Hasan Faruk Kurtoğlu, “Çarşılarımızı şenlendireceğiz. Her gün iç içe olduğumuz esnafımızın sesi olacağız. Çözüm önerilerimizi esnafımızla paylaştık. Esnafımızın sorunlarını devlet desteğiyle ve ekonomik desteklerle, kepenk kapatacak duruma gelen esnafımızın ayakta kalabilmesi için elimizden ne geliyorsa yapacağımıza dair söz verdik” dedi.

 Milletvekili Adaylarından Tahir Sertkaya’ da “Esnafımızı gezerken gördük ki esnafımız Turizm Bakanının kim olduğu dahi bilmemekte. Bunun nedeni etkisizleştirilerek kapatılmaya çalışılan Turizm Bakanlığı’mızın bugünkü durumundan kaynaklı. Biz buradan söz veriyoruz; Turizm Bakanlığı’nı işlevli hale yeniden getireceğiz ve ulaşılabilir olmasını sağlayacağız. Sorunları dinleyerek ve onlara ses olarak bu sorunların üstesinden geleceğiz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki