Radyo TimeRadyo Time

Vildan Rende sordu Hüseyin Güç cevapladı

ATV’de geçtiğimiz haftalarda izleyicisiyle buluşan başarılı haber spikeri ve sunucusu Vildan Rende'nin hazırladığı Hüseyin Güç ile Soru Cevap Programı’nda sosyal güvenlik ve emeklilik hakkında merak edilenler konuşuldu. Her hafta farklı konuların gündeme getirildiği programda Sosyal Güvenlik Uzmanı Hüseyin Güç izleyicilerden gelen soruları yanıtladı.
Bu haber 552 kere okunmuş.21 Nisan 2018, Cumartesi - 14:27

 ATV’de geçtiğimiz haftalarda izleyicisiyle buluşan başarılı haber spikeri ve sunucusu Vildan Rende’nin hazırlayıp sunduğu Hüseyin Güç ile Soru Cevap Programı’nda sosyal güvenlik ve emeklilik hakkında merak edilenler konuşuldu.

 Her hafta farklı konu ve soruların gündeme getirildiği programda Sosyal Güvenlik Uzmanı Hüseyin Güç, program yapımcısı Vildan Rende ‘nin sorularını yanıtladı.

 Sosyal güvenliğin öneminin de anlatıldığı programda malulen emeklilik, haksız yere işten çıkarılma, emeklilik maaşı hesaplanması ile emekli sandığı, SGK ve Bağkur’un birbirinden farkı ve avantajları da ele alındı.

 WhatsApp üzerinden izleyicilerden gelen soruların da yanıtlandığı programda Sosyal Güvenlik Uzmanı Hüseyin Güç, yurt dışı borçlanmasıyla nasıl yüksek maaş alınacağı ile ilgili konuştu. Sık sık telefon bağlantılarının da olduğu programda telefonla arayan izleyicilerin de emeklilik hesaplanması yapıldı..

 Günlük yaşamımızı etkileyen bu ve daha fazla soruların cevapları Vildan Rende’nin sunumuyla Hüseyin Güç ile Soru Cevap Programı her Pazartesi akşamı 20.30’da ATV’de.

-Haberin videosu için tıklayın! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki