“Yaratıcı olurken yeter ki zarar vermeyin”

Alanya Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitim seminerleri kapsamında Eğitmen Tülay Üstündağ, “Yaratıcılık ve Yaratıcılığı Geliştirme” konusuyla katılımcılarla buluştu.
Bu haber 56 kere okunmuş.16 Ekim 2019, Çarşamba - 16:19

Yaratıcılığın insana özgü bir yeti olduğunun altını çizen Üstündağ, “Bu yeti doğumla birlikte kullanılmaya başlar. Günlük yaşamda, bilimde, teknikte, sanatta farklı ve yeni olanın peşine düşmekle sürer” dedi.

Seminerde yaratıcılığın tanımları, yaratıcı bireylerin özellikleri ve yaratıcılığın geliştirilmesiyle ilgili temel başlıklara değinen Eğitmen Tülay Üstündağ, konuları örneklendirerek eğlenceli hale getirdi. “Yaratıcı olurken yeter ki  zarar vermeyin” ifadesini vurgulayan Üstündağ, yaşamın her alanında yaratıcı zekanın kullanılabileceğini hatırlattı.

Seminerin sonunda Eğitmen Tülay Üstündağ ve katılımcılara teşekkür eden Alanya Belediyesi Yapı Kontrol Müdürü Serap Günen, gelecek seminerin 20 Kasım’da olduğunu duyurdu. Kasım seminerinde ise Acun Erkuloğlu,  “Öfkem Kontrol Altında” konu başlığıyla katılımcılarla buluşacak.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki