Radyo TimeRadyo Time

Yaşlılar Haftasında huzurevi sakinleri unutulmadı

Alanya Belediyesi tarafından 18 - 24 Mart Yaşlılar Haftası kapsamında huzurevi sakinlerine gezi programı düzenlendi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatı ile günü birlik gerçekleştirilen gezilerin son durağı Sapadere Kanyonu oldu.
Bu haber 272 kere okunmuş.21 Mart 2018, Çarşamba - 16:31

 Alanya Huzurevi Sakinlerinin Sapadere Kanyonunda gerçekleştirdikleri gezi hakkında bilgi veren Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, “Huzurevinde ikamet eden yaşlı vatandaşlarımızla Sapadere Kanyonunda bir doğa yürüyüşü gerçekleştirdik. Ardından öğle yemeğinde bir araya geldik. Gönüllülerince eğlendikleri hoşça vakit geçirdikleri bir gün oldu. Alanya Belediyesi olarak sadece özel günlerde değil her zaman yaşlı vatandaşlarımızın yanındayız. Onların sosyal hayata katılımlarını sağlamak için her türlü çalışmayı yapıyoruz” dedi.

 18 - 24 Mart Yaşlılar Haftası Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen geziye Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel’in yanı sıra Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Bilal Nurgül ve Huzurevi Müdür Yardımcısı Esra Özaslan da katıldı.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki