Radyo TimeRadyo Time

"Yatırımlar hız kesmeden devam ediyor"

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya’ya yatırım hamlelerin hız kesmeden devam ettiğini belirterek, yeni ve devam eden yatırımlar hakkında da bilgiler verdi.
Bu haber 281 kere okunmuş.09 Temmuz 2017, Pazar - 14:03

 Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya’ya yatırım hamlelerin hız kesmeden devam ettiğini belirterek, yeni ve devam eden yatırımlar hakkında bilgiler verdi. Çavuşoğlu, "Antalya’mızın dört bir yanında yatırım yağmuru devam ediyor. Seçim dönemlerinde verdiğimiz vaatlerin yerine geliyor olması hepimizi mutlu ediyor" dedi.

 Son yıllarda yakaladığı büyüme ile hizmet alımını da büyüten Antalya'ya kazandırılan yeni yatırımlar hakkında bilgiler paylaşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ankara'da yatırımları yakından takip eden Ak Parti Antalya Milletvekillerine de teşekkür etti. Çavuşoğlu, yeni projeler ve projelerin yatırım süreci hakkında Gazipaşa'dan Kaş'a kadar Antalya'nın ihtiyacı olan tüm projelerin kazandırılmasında gayret sarf eden Ak Parti kadrolarının dur durak bilmeden çalışarak yoluna devam ettiğini belirtti.

 Devam eden ve ihale edilecek yatırımlar hakkında açıklamalarda bulunan Çavuşoğlu, şunları söyledi: “Antalya’mızın dört bir yanında yatırım yağmuru devam ediyor. Seçim dönemlerinde verdiğimiz vaatlerin yerine geliyor olması, hepimizi mutlu ediyor. Alanya trafiğimizi rahatlatan Türk Telekom ve Ticaret Lisesi Kavşakları planlanandan çok önce tamamlanarak hizmete açıldı. Alanya SGM Binasının yeniden ihale edilerek en kısa zamanda tamamlanabilmesi için ödenek aktarıldı. Eğitim alanında ise spor lisesi, Gazipaşa ve Kepez'de Fen Lisesi açılışlarının onayları alındı. Cevizli- Akseki arasındaki 17 km'lik yolumuz ihale edildi. Gündoğmuş ve Kemer'de 5 adet tarihi köprünün restorasyon ihalesi yapılacak. Son olarak kaş devlet hastanesinden itibaren 2 km'lik yolu bölünmüş yola çevrilme ihalesi de yapıldı" 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki