Radyo TimeRadyo Time

Yatırımları yerinde inceledi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, merkez ve doğu mahallelerinde yapılan ve devam eden yatırımları basın turu ile tanıttı. Oba Mahallesi'ndeki Belediye Hizmet Binası inşaatının incelenmesiyle başlayan gezide Başkan Yücel, "Belediye Sarayı 20.000 metrekare alanı kaplayacak. Altı otopark olacak" dedi.
Bu haber 213 kere okunmuş.15 Kasım 2017, Çarşamba - 14:04

 Yücel, ilk olarak Oba Mahallesinde yapılan yeni belediye hizmet binasındaki çalışmaları inceledi. Yücel, inşaat yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Yücel, daha sonra cenaze hizmetleri binasını inceledi.

 Başkan Yücel, Kestel'deki lise inşaatını inceledi. Yücel, "Burası 18 derslikli. Üstüne 2 kat çıkılabilecek şekilde. Sıvaları başlayacak. Elektrik, su tesisatı bitince gelecek yılın eğitim dönemine bitecek" dedi.

 Başkan Yücel, sonra mahmutlardaki Kırlangıç Parkı'nda incelemelerde bulundu. 

 Yücel,  "Bu sene faaliyete girdi. Bu mahallenin buna ihtiyacı vardı Mahmutlar’ın sosyal alanlarını artırmaya çalışıyoruz. En incesine kadar düşünüyoruz" dedi. Vatandaşlar park için Başkan Yücel'e teşekkür etti. Başkan Yücel, daha sonra Şükrü Kaptanoğlu yanında bulunan Aliefe Parkı'nı inceledi.  

 Başkan Yücel daha sonra Demirtaş Çok Amaçlı Düğün Salonu'nu inceledi.  Yücel, “Buranın altı otopark. Burada diğer kurumların kullanacağı bir alan oldu. Demirtaş ve 23 mahalleye de hizmet verecek. İnşallah Ocak’ta hizmete girecek. Yaklaşık 5 milyon TL'ye mal oldu" dedi.

 Başkan Yücel son olarak Demirtaş'taki Hayvan Barınağını inceledi.  Veteriner Hasan Eşit, tesis hakkında bilgiler verdi.

 Gezilerin ardından açıklama yapan Başkan Yücel, Alanya Belediyesi olarak daha büyük yatırımlara ve projelere imza atacaklarını söyledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki