Radyo TimeRadyo Time

“Yerel basınımızın değerli çalışanlarının 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz

Vatan Partisi Alanya İlçe Başkanı Evren Kurtoğlu, Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir basın açıklaması gerçekleştirdi.
Bu haber 195 kere okunmuş.10 Ocak 2020, Cuma - 12:12

Kurtoğlu, “Mustafa Kemal Atatürk’ün, Basın özgürlüğünden doğan sorunların giderilmesinin çaresi, yine basın özgürlüğüdür. Halkımızın doğru bilgiye en çabuk ulaşabilecekleri araçları yaratan gazetecilerimiz zor koşullarda görevlerini yapmaktadır. Kendilerini bu fedakarlıklarından dolayı kutluyoruz. Ayrıca görevlerini yaparken öldürülen gazetecileri, rahmet ve saygı ile anıyoruz. Tüm çalışan gazetecilerimizin her türlü yaşadıkları sorunda çözümü için arkasındayız” dedi.

Vatan Partisi Alanya İlçe Başkanı Evren Kurtoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Yerel basınımızın değerli çalışanlarının 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz. Halkımızın haber almasını en zor şartlarda yerine getiren değerli basın çalışanlarının varlığını ülkemiz demokratik hayatının vazgeçilmezi olarak görüyoruz. Ülkemiz ekonomisinin üretemezliği sonucu yaşadığımız ekonomik sıkıntılardan en çok etkilenen kesimlerin başında basın çalışanlarımızın geldiğini biliyoruz. Bu şartlarda görevlerini sürdürmeye devam eden basın çalışanlarımız bu fedakarlıkları her türlü takdirin üzerindedir. Çalışan gazetecilerin türlü bahanelerle aşındırılan haklarını, mislisi ile geri almayı hak ettikleri inancı ile bu doğrultudaki haklarını alma mücadelelerini destekliyor ve şükranlarımızı sunuyoruz. Çalışan Gazeteciler Günü'nü en içten duygularla kutluyoruz"

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki