Radyo TimeRadyo Time

Yerinde hizmetten vatandaş memnun

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan çalışma kapsamında sosyal hizmetler, Alanya'nın kırsal mahallelerindeki vatandaşın ayağına kadar götürülüyor.
Bu haber 319 kere okunmuş.02 Haziran 2018, Cumartesi - 13:10

 Hafta başında Alanya'dan startı verilen Sosyal Hizmetler, Kültür ve Sağlık Dairesi Başkanlığı iş birliği ile gerçekleştirilen sosyal projede doktor, hemşire, diş doktoru, sosyologlar ve psikologlar ile kuaförler vatandaşa yerinde hizmet veriyor.

Çocuklara diş sağlığı ve bakımı, hastalara muayene, evde bakım ihtiyacı olana yerinde bakım ve ihtiyaç sahiplerine ise sosyal kart verilen projede şu ana kadar Dim Vadisi'ndeki 12 mahalle ile Alanya'nın kuzeyindeki Dere, Türktaş ve Süleymanlar Mahallelerindeki çalışmalar tamamlandı. Muayene edilen hastalar, saçlarını kestirme imkanı bulan küçük büyük herkes evde sağlık hizmeti alan vatandaşlar yapılan hizmetten duydukları memnuniyeti belirterek, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e teşekkür etti. Ekip, 2 Haziran Cumartesi günü Demirtaş Bölgesine geçerek, Başköy, Sapadere ve Çamlıca Mahalleleri’nde çalışmasına devam edecek. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki