Radyo TimeRadyo Time

Yiğit Ankara’ya gitti

Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit, Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca'yı Ankara'da ziyaret etti. Federasyon Başkanı Karaca'ya teşekkür plaketi takdim eden Yiğit, ''Odamızın her daim destekçisi olan Federasyon Başkanımıza ve Yönetimine teşekkür ederim'' dedi.
Bu haber 208 kere okunmuş.17 Mart 2018, Cumartesi - 13:31

 Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca'yı  Ankara'da ziyaret eden Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit, Karaca'ya destekleri için teşekkür etti. 

 Alanya Pazarcılar Odası'nın ve pazarcı esnafının her türlü sorununda federasyonun yanlarında olduğuna dikkat çeken Yiğit, ''Başkanımız Ali Karaca ve Yönetimi ile esnafımızın huzuru ve refahı için uyum içinde çalışıyoruz. Kendilerine esnafım adına teşekkür ederim'' dedi.

 Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu  Başkanı Ali Karaca, duygularını ifade etti. Başkan Yiğit, Karaca’ya desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki