Radyo TimeRadyo Time

Yol genişletme çalışmaları devam ediyor

Asmaca, Obaalacami ve Bademağacı Mahalleleri’nin Grup Yolu’nda genişletme çalışmaları başladı.
Bu haber 122 kere okunmuş.08 Mart 2018, Perşembe - 15:56

 Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Kırsal Alan Ekipleri, Alanya’nın kuzeyinde yer alan Asmaca, Obaalacami ve Bademağacı Mahalleleri’ne giden grup yolundaki genişletme çalışmalarına hız verdi. Kadıpınarı Mevkine kadar olan 1 km’lik bölümde gerçekleştirilen çalışmalarda kepçe ve greyderin yanı sıra kırıcı da çalışıyor.  

 Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, çalışmanın yapıldığı alanda incelemede bulundu. Asmaca Muhtarı Abdullah Zafer, Obaalacami Muhtarı Şevki Karaduman ve Bademağacı Muhtarı Mehmet Bilgin Güney’le birlikte çalışmaları yerinde inceledi. Mahalle muhtarları “Kadıpınarı Mevkinden başlayan ve üç mahallenin kullandığı grup yolunun dar olan bölgeleri vardı.  Bu nedenle iki aracın yan yana geçmesinde sorunlar yaşanıyordu. Talebimizi Büyükşehir’e ilettik, kısa sürede çalışmalara başladılar. Bizim sesimizi duyan ve hizmeti ayağımıza getiren Menderes Türel başkanıma çok teşekkür ediyoruz “ dediler. 

 Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ise, “Kırsal alanlarda çok önemli yatırımlar yapıyoruz. Sorumluluk alanımız içinde bulunan yollara gerekli bakımın yanı sıra genişletme ve asfalt çalışmaları yapıyoruz. Birçok yolu tamamladık. Bu üç mahallemizin grup yolunu da kısa sürede genişletip asfaltlayacağız” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki