Radyo TimeRadyo Time

Yücel 75 muhtarla Makedonya’da kültür gezisinde

Merkez ve kırsalda görev yapan 75 mahalle muhtarları ile Makedonya'da kültür gezisine devam eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, programın üçüncü gününde mahalle muhtarları ile istişare toplantısında bir araya geldi.
Bu haber 166 kere okunmuş.07 Nisan 2018, Cumartesi - 13:48

 Üsküp Aleksandar Palace Otel'in toplantı salonunda gerçekleşen istişare ve değerlendirme toplantısına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, merkez ve kırsal mahalle muhtarları ve icracı birim müdürleri katıldılar. 

 Alanya Belediyesi'nin 4 yılda yaptığı hizmetleri anlatan tanıtım filmi ile başlayan istişare toplantısında konuşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, önümüzdeki dönemlerde yapacağı projeleri muhtarlarla paylaştı. 

 Mahalle muhtarlarının her zaman fikir ve önerilerini dikkate aldıklarını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Yaklaşan turizm ve yayla sezonu öncesinde muhtarlarımız ile bundan sonra daha sık bir araya geleceğiz. İcracı birim müdürlüklerinin de katılımıyla belirli günlerde muhtarlarımız ile değerlendirme toplantılarına başlayacağız. Bu doğrultuda hizmetlerimizi daha doğru ve hızlı bir şekilde vatandaşlarımıza ulaştıracağız” dedi. 

 Muhtarlar adına bir konuşma yapan Alanya Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel, “Öncelikle böyle bir geziyi düzenlediği için Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel'e mahalle muhtarlarımız adına teşekkür ederim. Bizim için farklı ve kültürel bir gezi oldu. Muhtar arkadaşlarımız içinde verimli bir gezinin olduğunu düşünüyoruz. Alanya’mıza gece gündüz hizmet eden Alanya Belediyesi'nin tüm personeline vatandaşlarımız ve muhtarlarımız adına teşekkür ederim” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki