Radyo TimeRadyo Time

Yücel'den Alanya'ya kandil mesajı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Halkının ve İslam Aleminin Mevlid Kandilini tebrik etti. Başkan Yücel, kandille ilgili yayınladığı mesajında, “Bu kutlu gecenin, tıpkı Peygamber Efendimizin dünyaya ilk gelişi gibi hayırlar getirmesini; tüm insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını diliyorum” dedi.
Bu haber 150 kere okunmuş.29 Kasım 2017, Çarşamba - 18:09

 Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Alemlere rahmet olarak gönderilen, dünyayı karanlıktan aydınlığa kavuşturan, Peygamber Efendimiz hz. Muhammed (S.A.V)’in dünyaya teşriflerinin yıl dönümünü, 29 Kasım Çarşamba’yı Perşembe’ye bağlayan gecede tekrar idrak etmenin mutluluğunu yaşayacağız” dedi.

 Belediye Başkanı Yücel, “571 yılında Mekke’de alemlere rahmet olarak gönderilen Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın (S.A.V) dünya gelişlerinin yıl dönümünü tüm İslam alemiyle birlikte tekrar yaşayacağız. Dua ve ibadetlerle geçirilmesi gereken böyle şerefli ve mübarek bir günde, tüm vatandaşlarımızın ve İslam Aleminin dualarının kabul olmasını dilerim.

 Bu duygularla Mevlid Kandili’nin, insanlığın içine düştüğü sıkıntıların, ülkemizde ve komşularımızda yaşanan sorunların aşılmasına, savaşların son bulmasına, akan gözyaşlarının dinmesine, kardeşlik ve merhamet duygularının güçlenmesine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz eder, vatandaşlarımızın ve tüm İslam Aleminin Mevlid Kandilini tebrik ederim” sözleriyle tamamladı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki