Radyo TimeRadyo Time

Yücel’den eğitime dev destek

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Alanya genelinde okullardan gelen talep ve istekler doğrultusunda 93 okulda çevre düzenlemesi, ek derslikler ve spor alanları gibi ihtiyaçlar için 3.900.000 TL’lik faaliyet gerçekleştirdik. Kestel ve Payallar’da tamamladığımız 2 Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde ilk ders zili bu yıl çaldı.” dedi.
Bu haber 165 kere okunmuş.19 Aralık 2018, Çarşamba - 13:32

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, eğitim ve öğretime çok ciddi yatırımlar yaptıklarını belirterek, Kestel’de ve Payallar’da Çok Programlı Anadolu Liselerinde bu yıl eğitime başlandığını söyledi.

 Hizmet yolunda taahhütlerinin de ötesine geçtiklerini ifade eden Başkan Yücel; “Bu kapsamda Kestel ve Payallar’a 2 adet Çok Programlı Anadolu Lisesi’ni şehrimize kazandırdık. Mevcut okullarımızın kalitesini artırmak ve modern yapısıyla sağlıklı nesiller yetiştirmek adına ilçe genelinde 93 adet okulda çevre düzenlemesi, spor alanları, tadilatlar, çevre duvarı gibi yatırımlara 3.900.000 TL harcadık. Şu ana kadar vatandaşlarımıza verdiğimiz taahhütlerin çok ötesinde hizmetler gerçekleştirdik. Çocuklarımız için ne yapsak azdır. Bu yöndeki çalışmalarımız aralıksız devam edecek” diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki