Radyo TimeRadyo Time

Yüksel’den örnek davranış

Gümüşkavak Köyü tarafından düzenlenen Kızılova Şenliğinde Alanyaspor'a destek olması amacıyla açık artırmada forma satın alan Alanya Şoförler Odası Başkan Adayı Mehmet Yüksel, formanın bedeli olan 5.500 lirayı Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu’na teslim etti.
Bu haber 135 kere okunmuş.09 Mart 2018, Cuma - 14:20

 Gümüşkavak  Mahalle Muhtarlığı tarafından 2’ncisi düzenlenen Kızılova Şenliğinde açık artırmaya çıkarılan Aytemiz Alanyaspor Formasını satın alan Mehmet Yüksel formanın ücretini seçim ofisinde düzenlenen törenle Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel'e teslim etti.

 Şenlikte Alanyaspor'a katkı sağlayacak bir çalışma olması amacıyla kulüp yönetiminin onayı ile forma satışı yaptıklarını belirten Mahalle Muhtarı Yücel Sezer, desteği için Yüksel'e teşekkür etti. 

 Alanyaspor'un Alanya'nın tanıtımına katkı sağlayan en önemli kurum olduğunu belirten Mehmet Yüksel ise, “herkesin bütçesi ölçüsünde Alanya'nın en önemli markasına destek olması gerekir” dedi. 

 Kulüp olarak yapılan desteği maddi ve manevi olarak ayırt etmediklerini kaydeden Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, “Az ya da çok, destek veren herkese teşekkür ederim” dedi. Alanya’da taraftarların ve halkın takıma sahip çıktığını kaydeden Çavuşoğlu, “Ancak Alanya'dan önemli paralar kazanan kişiler maalesef aynı desteği göstermiyor diye konuştu. 

-Haberin videosu için tıklayın! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki