Radyo TimeRadyo Time

Yürüyüşe binler katıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) Antalya’daki Takım Kaptanı Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı’nın 24 Haziran Seçimleri kapsamında düzenlediği ‘İstikrar Yürüyüşü’ne katılarak, adeta gövde gösterisi yaptı.
Bu haber 528 kere okunmuş.22 Haziran 2018, Cuma - 15:41

 AK Parti’nin Antalya’daki Takım Kaptanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya’da partililerle birlikte düzenlenen ‘İstikrar Yürüyüşü’ne katıldı

 Yürüyüş boyunca Çavuşoğlu’na, AK Parti Antalya Milletvekilleri Sena Nur Çelik ve İbrahim Aydın, İlçe Başkanı Mustafa Toklu ile binlerce partili vatandaş da eşlik etti. 

 Hacet Kavşağı’ndan başlayarak seçim ofisine kadar süren güzergah boyunca vatandaşlarla yakından ilgilenen ve karanfil dağıtan Çavuşoğlu, 24 Haziran için rakiplere göz dağı verdi. 

 Yürüyüşün ardından parti seçim ofisi önünde kurulan platformda partililere hitap eden Mustafa Toklu, “Alanya’nın Evladı Mevlüt Çavuşoğlu, her zaman olduğu gibi bugün de Alanya’mızda bizlerle birlikte. Bugüne kadar Alanya’ya kazandırdığı hizmetler hepimizin malumu. Bu hizmetlerin karşılığını bir şekilde vermemiz gerekiyor. Bunun için de önümüzde 24 Haziran gibi bir fırsat var” dedi.

 Antalya Milletvekili İbrahim Aydın da, “Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile ülkemizi adeta şahlandırdık. Ne mutlu ki Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderimiz, Mevlüt Çavuşoğlu gibi bir takım liderimiz var. Alanya olarak, Antalya olarak ona karşı olan bu sorumluluğumuzu 24 Haziran Seçimlerinde göstermeliyiz” dedi. 

 Bir Diğer Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik de, “Alanya 24 Haziran için kararını vermiş. Alanya’mız hazır, maşallah. Ülkemiz, tarihinin en çetin mücadelelerinden birini veriyor. Ülkemizin kaderini belirleyecek önemli bir seçimin arefesindeyiz. Türkiye’nin kararını belirleyecek bir milat günündeyiz. Bugün ülkemiz bir yandan içeriden bir yandan dışarıdan ihanet şebekelerine karşı mücadele verirken, diğer yandan da ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştırmanın gayesi içerisindeyiz. Bu seçimler, bu güçlü büyümenin devamı için büyük bir önem arz etmektedir” ifadelerini kullandı.

-Haberin videosu için tıklayın! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki