Radyo TimeRadyo Time

Zabıta Haftası Etkinlikleri devam ediyor

Zabıta Teşkilatı’nın 192. kuruluş yıl dönümü nedeniyle düzenlenen Zabıta Haftası Etkinlikleri devam ediyor. Alanya Belediyesi tarafından 1-7 Eylül tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanan Zabıta Haftası, bugün resmi kurumlara yapılan ziyaretlerle devam etti.
Bu haber 414 kere okunmuş.04 Eylül 2018, Salı - 13:33

 Zabıta Müdürü Hasan Akın ve zabıta amirlerinden oluşan ekip ilk önce Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret etti. Zabıta Müdürü Hasan Akın, Başkan Yücel’e zabıta haftası ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyarette Başkan Yücel, tüm zabıta personelinin haftasını kutladı. 

 Zabıta Müdürü Hasan Akın ve beraberindekiler, daha sonra Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre’yi makamında ziyaret ettiler.  Zabıta Müdürü Akın, ziyarette Başsavcı Emre’ye belediyenin zabıta hizmetleri, personel sayısı ve personelin görev esnasında karşılaştığı sorunlarla ilgili bilgi verdi. Karşılıklı fikir alışverişinin ardından zabıta teşkilatının şehirler için önemini vurgulayan Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Zabıta Haftasını tekrar kutlayarak, Alanya Belediyesi Zabıta Personeline görevlerinde başarılar diledi. 

 Zabıta Haftası Etkinlikleri kapsamında yapılan resmi ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Zabıta Müdürü Hasan Akın, “Sayın Belediye Başkanımıza  ve Başsavcımıza, verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim.Şehrin huzur ve güvenliği için tüm kamu kurumlarımızın birlikte hareket etmesi gerektiğini biliyoruz.  Bu anlamda tüm kurumlarla her zaman iç içe ve birlikte çalışıyoruz. Etkinlik ve ziyaretlerimiz hafta boyunca devam edecek’’ dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki