Radyo TimeRadyo Time

Zabıtadan Kurban Bayramı denetimi

Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi gıda üretimi ve satışı yapılan pastane, kasap ve tatlıcı gibi iş yerlerinde denetim gerçekleştirdi.
Bu haber 275 kere okunmuş.15 Ağustos 2018, Çarşamba - 13:06

 Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi denetimlerini sıklaştıran Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, başta tatlı üretimi ve satışı yapılan yerler olmak üzere gıda üretimi yapılan iş yerlerine denetim gerçekleştirdi. Başkan Yardımcısı Mehmet Kula’nın katıldığı denetimlerde, tatlı üretimi ve satışı yapılan pastaneler, gıda üretimi yapılan işyerleri ve Salı Pazarında satış yapan esnaflar denetlendi. Denetimlerde unlu mamul işletmelerinde ve gıda üretimi yapılan işyerlerinde koşullara uygun hizmet verilip verilmediğine bakılıyor.

 Denetimlerden sonra bir açıklama yapan Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, “Kurban Bayramı öncesi Alanya’da faaliyet gösteren imalathanelerin denetim ve kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Halkımıza daha güvenli gıda maddelerini sunabilmek, daha sağlıklı tatlı yiyebilmeleri, kasaplardan güvenle alışveriş yapabilmeleri için hijyen denetimlerimiz aralıksız devam ediyor. Bayram dolaysıyla biraz daha gıda ve tatlı ürünlerine yoğunlaştık. Halkımızın sağlığı her şeyin üzerindedir. Halkımızın sağlığı konusunda hiçbir şeye taviz vermiyoruz. Bu konudaki çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki