Radyo TimeRadyo Time

LÖSEV Antalya gönüllüleri ile Dünya Gönüllüler Günü’nü kutladı

“Gönüllüler göz bebeğimizdir” diyen LÖSEV, Türkiye'nin dört bir yanında Dünya Gönüllüler Günü ve gönüllülüğü kutladı.
Bu haber 301 kere okunmuş.07 Aralık 2019, Cumartesi - 14:39

LÖSEV, Ankara Vakıf Merkezi ve İrtibat Ofislerinde Dünya Gönüllüler Günü’nü kutladı. LÖSEV, 40.000’den fazla lösemili ve kanserli hastaya umut olurken, sağlıklı, mutlu yarınlar için el ele, birlikte çalıştığı gönüllüleri de unutmadı. 

Lösemiye karşı verdikleri bu zorlu mücadelesinde LÖSEV, en büyük desteği Türkiye çapında sayıları 4 milyonu bulan gönüllülerinden alıyor. Bu nedenle LÖSEV, 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nü kutlamak ve gönüllük bilinci oluşturmak amacıyla Türkiye çapında faaliyetler düzenledi.  Bu gün kapsamında LÖSEV’e emeği geçen gönüllüler ve kayıtlı aileler ile birlikte düzenlenen etkinliklerde keyifli vakit geçirirken, yıl boyu destek veren gönüllüler çeşitli kategorilerde ödüllendirildi. 

LÖSEV’in gönüllüleri her şeyin en iyisini hak ediyor

Dünya Gönüllüler Günü için Antalya gönüllüleri de bir araya geldi. LÖSEV Genel Koordinatör Yardımcısı Füsun Emecan Özcan ve Eğitimci ve Danışman İlker Kaldı’nın "Senden Sonra Dünyaya Kalan" ve “Gönüllülük” temalı interaktif sohbeti keyifle izlendi. 

Yoğun katılım olan gecede gönüllülerin kendi performansları geceye damgasını vurdu. En aktif gönüllülere LÖSEV teşekkürleri ve ödülleri takdim edildi. Kaleiçi Çay Tea’s adlı mekanın ev sahiplinde gerçekleşen gecede söz alan Füsun Özcan, LÖSEV Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Üstün Ezer’in LÖSEV’in bu günlere gelmesinde emeği geçen tüm gönüllülere sevgi ve selamlarını ileterek herkesi gönüllü olmaya davet ettiğinin altını çizdi.

Etiketler: LÖSEV   Antalya  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki