Alanya Eskrimcileri Ankara’dan şampiyonluk kupasıyla döndü « Alanya Televizyonu (ATV)

15 Ağustos 2022 - 04:34
Radyo TimeRadyo Time

Alanya Eskrimcileri Ankara’dan şampiyonluk kupasıyla döndü

reklam
Alanya Eskrimcileri Ankara’dan şampiyonluk kupasıyla döndü
Son Güncelleme :

09 Şubat 2021 - 14:16

reklam

Türkiye Eskrim Federasyonu (TEF) tarafından 2-8 Şubat tarihlerinde Ankara’da düzenlenen ‘Gençler Federasyon Kupası’nda genç bayanlar epe kategorisinde mücadele eden Alanya’nın sporcusu Damlanur Sönmüş birinci oldu. Antrenör Berkan Anıl gözetiminde 2 gündür devam eden zorlu mücadelelerin ardından kategorisinde şampiyon olan sporcu Damlanur Sönmüş kupasını düzenlenen ödül töreninde aldı.

reklam

FİKSTÜR -

Tümünü Gör

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
atv
# TAKIMLAR O AV P
1 Adana Demirspor 2 4 6
2 Trabzonspor 2 3 6
3 Gaziantep FK 2 1 4
4 Medipol Başakşehir 1 4 3
5 Corendon Alanyaspor 1 2 3
6 Beşiktaş 1 1 3
7 Bitexen Giresunspor 2 0 3
8 Fraport TAV Antalyaspor 2 0 3
9 Galatasaray 2 0 3
10 Yukatel Kayserispor 2 0 3
11 Fenerbahçe 1 0 1
12 arabam.com Konyaspor 1 0 1
13 HangiKredi Ümraniyespor 2 -1 1
14 MKE Ankaragücü 2 -1 1
15 Demir Grup Sivasspor 2 -3 1
16 Atakaş Hatayspor 1 -1 0
17 VavaCars Fatih Karagümrük 1 -2 0
18 İstanbulspor 2 -3 0
19 Kasımpaşa 1 -4 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Bodrumspor 1 2 3
2 Yılport Samsunspor 1 2 3
3 Boluspor 1 1 3
4 Eyüpspor 1 1 3
5 Göztepe 1 1 3
6 Altınordu 1 0 1
7 Gençlerbirliği 1 0 1
8 Ankara Keçiörengücü 1 0 1
9 Çaykur Rizespor 1 0 1
10 Adanaspor 0 0 0
11 Bayçimento Bandırmaspor 0 0 0
12 Erzurumspor FK 0 0 0
13 Pendikspor Futbol 0 0 0
14 Tuzlaspor 0 0 0
15 Altaş Denizlispor 1 -1 0
16 Manisa FK 1 -1 0
17 Sakaryaspor 1 -1 0
18 Yeni Malatyaspor 1 -2 0
19 Altay 1 -2 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Afjet Afyonspor 0 0 0
2 Amed Sportif Faaliyetler 0 0 0
3 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0 0
6 Batman Petrolspor 0 0 0
7 Bayburt Özel İdarespor 0 0 0
8 Bitexen Düzcespor 0 0 0
9 Bursaspor 0 0 0
10 Çorum FK 0 0 0
11 Esenler Erokspor 0 0 0
12 Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0 0
13 İnegölspor 0 0 0
14 Isparta 32 Spor 0 0 0
15 Menemenspor 0 0 0
16 Şanlıurfaspor 0 0 0
17 Sivas Belediyespor 0 0 0
18 Somaspor 0 0 0
19 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 1461 Trabzon FK 0 0 0
2 Adıyaman FK 0 0 0
3 Ankara Demirspor 0 0 0
4 Balıkesirspor 0 0 0
5 Bucaspor 1928 0 0 0
6 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 0 0 0
7 Diyarbekirspor 0 0 0
8 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0
10 GMG Kastamonuspor 0 0 0
11 İskenderunspor A.Ş. 0 0 0
12 Karacabey Belediyespor 0 0 0
13 Kırşehir Belediyespor 0 0 0
14 Kocaelispor 0 0 0
15 Pazarspor 0 0 0
16 Sarıyer 0 0 0
17 Serik Belediyespor 0 0 0
18 Silahtaroğlu Vanspor FK 0 0 0
19 Uşakspor A.Ş. 0 0 0
20 Weecoins Kırklarelispor 0 0 0
atv
Translate »