Alanya’da İşitme Engelliler Avrupa Yol Bisikleti Şampiyonası sona erdi « Alanya Televizyonu (ATV)

14 Ağustos 2022 - 10:32
Radyo TimeRadyo Time

Alanya’da İşitme Engelliler Avrupa Yol Bisikleti Şampiyonası sona erdi

reklam
Alanya’da İşitme Engelliler Avrupa Yol Bisikleti Şampiyonası sona erdi
Son Güncelleme :

29 Mart 2021 - 8:56

reklam

Alanya’nın ev sahipliği gerçekleştirilen İşitme Engelliler Avrupa Yol Bisikleti Şampiyonası’nın galibi erkeklerde Ivan Makarow kadınlarda Yelisaveta Topchaniuk oldu.

İskele Caddesi’nde başlayan 78 km yol yapan kadınlar yarışında Yelisaveta Topchaniuk birinci oldu. İkinci Victoria Shiryavskova ve üçüncü Daria Rozanova oldu. 106 km yol yapan erkeklerde birinci Ivan Makarow, ikinci Adrian Babic, üçüncü Dmitriy Rozanov oldu. Yarışma karayollarında son buldu.

reklam

FİKSTÜR -

Tümünü Gör

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
atv
# TAKIMLAR O AV P
1 Adana Demirspor 2 4 6
2 Trabzonspor 2 3 6
3 Medipol Başakşehir 1 4 3
4 Corendon Alanyaspor 1 2 3
5 Beşiktaş 1 1 3
6 Bitexen Giresunspor 2 0 3
7 Galatasaray 2 0 3
8 Yukatel Kayserispor 2 0 3
9 Fenerbahçe 1 0 1
10 HangiKredi Ümraniyespor 1 0 1
11 Gaziantep FK 1 0 1
12 arabam.com Konyaspor 1 0 1
13 MKE Ankaragücü 1 0 1
14 Demir Grup Sivasspor 2 -3 1
15 Atakaş Hatayspor 1 -1 0
16 Fraport TAV Antalyaspor 1 -1 0
17 VavaCars Fatih Karagümrük 1 -2 0
18 İstanbulspor 2 -3 0
19 Kasımpaşa 1 -4 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Yılport Samsunspor 1 2 3
2 Boluspor 1 1 3
3 Eyüpspor 1 1 3
4 Altınordu 1 0 1
5 Gençlerbirliği 1 0 1
6 Ankara Keçiörengücü 1 0 1
7 Çaykur Rizespor 1 0 1
8 Adanaspor 0 0 0
9 Bayçimento Bandırmaspor 0 0 0
10 Bodrumspor 0 0 0
11 Erzurumspor FK 0 0 0
12 Göztepe 0 0 0
13 Pendikspor Futbol 0 0 0
14 Sakaryaspor 0 0 0
15 Tuzlaspor 0 0 0
16 Yeni Malatyaspor 0 0 0
17 Altaş Denizlispor 1 -1 0
18 Manisa FK 1 -1 0
19 Altay 1 -2 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Afjet Afyonspor 0 0 0
2 Amed Sportif Faaliyetler 0 0 0
3 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0 0
6 Batman Petrolspor 0 0 0
7 Bayburt Özel İdarespor 0 0 0
8 Bitexen Düzcespor 0 0 0
9 Bursaspor 0 0 0
10 Çorum FK 0 0 0
11 Esenler Erokspor 0 0 0
12 Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0 0
13 İnegölspor 0 0 0
14 Isparta 32 Spor 0 0 0
15 Menemenspor 0 0 0
16 Şanlıurfaspor 0 0 0
17 Sivas Belediyespor 0 0 0
18 Somaspor 0 0 0
19 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 1461 Trabzon FK 0 0 0
2 Adıyaman FK 0 0 0
3 Ankara Demirspor 0 0 0
4 Balıkesirspor 0 0 0
5 Bucaspor 1928 0 0 0
6 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 0 0 0
7 Diyarbekirspor 0 0 0
8 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0
10 GMG Kastamonuspor 0 0 0
11 İskenderunspor A.Ş. 0 0 0
12 Karacabey Belediyespor 0 0 0
13 Kırşehir Belediyespor 0 0 0
14 Kocaelispor 0 0 0
15 Pazarspor 0 0 0
16 Sarıyer 0 0 0
17 Serik Belediyespor 0 0 0
18 Silahtaroğlu Vanspor FK 0 0 0
19 Uşakspor A.Ş. 0 0 0
20 Weecoins Kırklarelispor 0 0 0
atv
Translate »